Роз'єм BNC-M клема под ручний зажим відео

влевовправо
● Клема під кабель із пружинними затискачами,
● Роз'єм: BNC(M),
● Корпус: пластик
● Роз'єм: BNC(M),
● Корпус: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | BNC(M) |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 40 |
| Особливості | клема під кабель із пружинними затискачами |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 15 x 40 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴


