● Дальність читання 10 см,
● Підтримка стандартів EM Marine + Mifare (EM4100 + S50 1k),
● Робоча частота ідентифікатора 13,56 МГц, 125 КГц
● Підтримка стандартів EM Marine + Mifare (EM4100 + S50 1k),
● Робоча частота ідентифікатора 13,56 МГц, 125 КГц
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seven |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Загальні | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 5 x 60 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | EM Marine + Mifare (EM4100 + S50 1k) |
| Частотна характеристика | 13,56 МГц, 125 КГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴


