Модуль SFP Ewind EW-SFP-GE-MD850 155M, Multi-mode Dual Fiber, 850nm, 550meter, LC connector

- В наявності
- Код: 202959
289 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● SFP-корпус із роз'ємом LC,
● 850 нм VCSEL-лазер і PIN-фотодетектор,
● Передача до 550 м по 50/125 мкм MMF,
● +3,3 В одне джерело живлення,
● LVPECL-сумісний інтерфейс введення-виведення даних,
● Низький рівень електромагнітних перешкод та чудовий захист від електростатичного розряду,
● Відповідає стандарту безпеки лазера IEC-60825,
● Сумісний з RoHS
● 850 нм VCSEL-лазер і PIN-фотодетектор,
● Передача до 550 м по 50/125 мкм MMF,
● +3,3 В одне джерело живлення,
● LVPECL-сумісний інтерфейс введення-виведення даних,
● Низький рівень електромагнітних перешкод та чудовий захист від електростатичного розряду,
● Відповідає стандарту безпеки лазера IEC-60825,
● Сумісний з RoHS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ewind |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 10 мм |
| Відстань передачі | 550 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 55 |
| Довжина хвилі | 850nm |
| Макс. пропускна спроможність | 1.25 Гб/с |
| Порти (вихід) | SFP 1000Base-SX Ethernet, Dual Rate 1.063/2.125 Гб/с Fiber Channel |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 55 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴

