HDMI шнур – використовується для приєднання домашньої техніки. З його допомогою ви зможете отримати найкращу якість зображення, високу швидкість передачі даних. Цей шнур не створює спотворення та шумів. Якісна обробка сигналу проводитиметься за умови правильного підключення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина в пакованні | 5 м |
| Довжина: | 160 |
| Довжина кабеля | 5м |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 40 x 160 мм |
| Тип | 4k 60hz |
| Тип пристрою | HDMI |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


