Провід (бухта 100 м) СИП 4 2х16

● Кількість робочих жил: 2,
● Перетин жили кв. мм: 16,
● Допустиме струмове навантаження на 1 жилу: 70 (А),
● Потужність у мережі 220V з 1 фазою: 15,4 кВт,
● Зовнішній діаметр кабелю, мм: 15,1,
● Товщина ізоляції кабелю: мм: 1,3,
● Номінальна напруга, до: 660 В,
● Максимальна напруга, до: 720 В
● Перетин жили кв. мм: 16,
● Допустиме струмове навантаження на 1 жилу: 70 (А),
● Потужність у мережі 220V з 1 фазою: 15,4 кВт,
● Зовнішній діаметр кабелю, мм: 15,1,
● Товщина ізоляції кабелю: мм: 1,3,
● Номінальна напруга, до: 660 В,
● Максимальна напруга, до: 720 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляція | зшитий світлостабілізований поліетилен |
| Вага | 8.5 г |
| Вага брутто | 8,5 |
| Висота | 170 мм |
| Довжина: | 540 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Переріз | 16 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 540 x 170 x 540 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силовий |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | алюміній |
| Ширина | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 211 ₴

