Модуль ALISTAR SFP-1G-BX-U-S20 SFP 1G 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm DDM

- В наявності
- Код: 202973
329 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип Форми SFP,
● Макс. швидкість передачі даних 1000M,
● Довжина Хвилі 1310nm-TX/1550nm-RX,
● Макс. відстань передачі 20км,
● Інтерфейс SC Симплекс,
● Оптичні Компоненти FP BiDi,
● Тип кабелю SMF*,
● DOM Функція,
● Протоколи Fast Ethernet, Gigabit Fibre Channel, MSA
● Макс. швидкість передачі даних 1000M,
● Довжина Хвилі 1310nm-TX/1550nm-RX,
● Макс. відстань передачі 20км,
● Інтерфейс SC Симплекс,
● Оптичні Компоненти FP BiDi,
● Тип кабелю SMF*,
● DOM Функція,
● Протоколи Fast Ethernet, Gigabit Fibre Channel, MSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alistar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Відстань передачі | 20 км |
| Довжина: | 75 |
| Довжина хвилі | 1310nm-TX/1550nm-RX |
| Метод роботи | SC |
| Порти (вихід) | SFP 1000М |
| Порти (вхід) | SFP 1000М |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 10 x 75 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴

