● Кут повороту настінне кріплення: горизонтально: ±90°, вертикально: ±50°,
● Стельове кріплення: горизонтально: ±180°, вертикально: ±90°,
● Матеріал ПК та алюмінієвий сплав,
● Застосовні моделі серії ARD1731
● Стельове кріплення: горизонтально: ±180°, вертикально: ±90°,
● Матеріал ПК та алюмінієвий сплав,
● Застосовні моделі серії ARD1731
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 55.1 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 130 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 80 x 130 мм |
| Розміри | Ω70.0 × 55.1 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Сумісність | серії ARD1731 |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴


