Дотягувач RYOBI 2000 DS-2055V GREY_ANTHRACITE BC STD_HO_ARM EN_3/4/5

- В наявності 1 од.
- Код: 202793
3 643 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Дотягувач дверей RYOBI® серії 2000 модель DS-2055 STD_HO (Японія) накладного типу – призначений для керування зовнішніми та внутрішніми дверима,
● Повністю контролює весь цикл зачинення дверей з роздільно регульованими швидкістями початкового та кінцевого зачинення (прихлопу),
● Має регульовану функцію BackCheck (вітрове гальмо), яка затримує відчинення дверей після кута 70-80°, що дозволяє уникнути пошкодження дверей, фурнітури, стін,
● У комплекті тяга із фіксацією відчіненого положення дверей. При відкритті дверей до встановленого кута дотягувач працює як завжди, автоматично зачиняючи двері. При відкритті ширше, двері фіксуються у відкритому положенні,
● Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском,
● Декоративна пластикова кришка у комплекті,
● Внутрішній механізм - шестерно-рейкового типу (Rack&,Pinion), встановлений на якісних шарикопідшипниках,
● Колір обробки - фарба сірий антрацит,
● Клас 3/4/5, згідно EN1154, при встановленні із стандартною тягою, в залежності від місця монтажу,
● Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення,
● Ресурс експлуатації 1 000 000 циклів.
● Повністю контролює весь цикл зачинення дверей з роздільно регульованими швидкістями початкового та кінцевого зачинення (прихлопу),
● Має регульовану функцію BackCheck (вітрове гальмо), яка затримує відчинення дверей після кута 70-80°, що дозволяє уникнути пошкодження дверей, фурнітури, стін,
● У комплекті тяга із фіксацією відчіненого положення дверей. При відкритті дверей до встановленого кута дотягувач працює як завжди, автоматично зачиняючи двері. При відкритті ширше, двері фіксуються у відкритому положенні,
● Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском,
● Декоративна пластикова кришка у комплекті,
● Внутрішній механізм - шестерно-рейкового типу (Rack&,Pinion), встановлений на якісних шарикопідшипниках,
● Колір обробки - фарба сірий антрацит,
● Клас 3/4/5, згідно EN1154, при встановленні із стандартною тягою, в залежності від місця монтажу,
● Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення,
● Ресурс експлуатації 1 000 000 циклів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100000 г |
| Вага брутто | 2300 |
| Вага двері | 100 кг |
| Клас дотягувача | EN_3/4/5 |
| Робоча температура | -20°С до +45°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 80 x 310 мм |
| Розміри | 246 х 44 х 49 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип важеля | STD_HO_ARM |
| Тип пристрою | Дотягувач |
| Ширина дверей | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 643 ₴

