Дотягувач RYOBI 1200 D-1200T GREY_ANTHRACITE SLD_HO_ARM EN_2

- В наявності 2 од.
- Код: 202786
2 511 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Дотягувач дверей RYOBI® серії 1200 модель D-1200T (Японія) накладного типу зі ковзною тягою - призначений для керування внутрішніми та легкими зовнішніми дверима,
● Плоский дизайн європейського типу,
● Повністю контролює весь цикл закриття дверей з окремо регульованими швидкостями початкового та кінцевого закриття (прихлопу),
● Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском,
● Внутрішній механізм - шестеренно-рейкового типу (Rack&,Pinion),
● Колір обробки - фарба сірий антрацит,
● Доводчик відповідає 2 класу згідно з EN1154,
● Доводчик з фіксацією відкритого положення дверей не може використовуватись у складі протипожежних дверей,
● Максимальна вага дверей – 40кг,
● Максимальна ширина дверей – 850мм,
● Регулювання початкової та кінцевої швидкостей закриття,
● Ресурс експлуатації 500 000 циклів.
● Плоский дизайн європейського типу,
● Повністю контролює весь цикл закриття дверей з окремо регульованими швидкостями початкового та кінцевого закриття (прихлопу),
● Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском,
● Внутрішній механізм - шестеренно-рейкового типу (Rack&,Pinion),
● Колір обробки - фарба сірий антрацит,
● Доводчик відповідає 2 класу згідно з EN1154,
● Доводчик з фіксацією відкритого положення дверей не може використовуватись у складі протипожежних дверей,
● Максимальна вага дверей – 40кг,
● Максимальна ширина дверей – 850мм,
● Регулювання початкової та кінцевої швидкостей закриття,
● Ресурс експлуатації 500 000 циклів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 182.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40000 г |
| Вага брутто | 1720 |
| Вага двері | 40 кг |
| Клас дотягувача | EN_2 |
| Робоча температура | -20°С до +45°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 45 x 420 мм |
| Розміри | 182.5 х 50 х 39 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип важеля | SLD_HO_ARM |
| Тип пристрою | Дотягувач |
| Ширина дверей | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 511 ₴

