Бездротовий датчик руху з фотофіксацією U-Prox PIR Cam Black

Сповіщувач руху
● Відстань спрацювання 12 м,
● Кут огляду 88°,
● Швидкість цілі 0.3 - 3 м/с,
● Оптична завадозахищеність не менше 6500 Люкс,
● Нечутливість до тварин масою до 20 кг,
Камера
● Роздільна здатність 640 х 480,
● Відстань роботи денне освітлення - до 12 м, ніч (з фотоспалахом) - до 8 м
● Відстань спрацювання 12 м,
● Кут огляду 88°,
● Швидкість цілі 0.3 - 3 м/с,
● Оптична завадозахищеність не менше 6500 Люкс,
● Нечутливість до тварин масою до 20 кг,
Камера
● Роздільна здатність 640 х 480,
● Відстань роботи денне освітлення - до 12 м, ніч (з фотоспалахом) - до 8 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вага | 210 г |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 46.5 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Час передачі фото до 9 секунд (середня якість) |
| Стан | Нове |
| Розміри | 130 х 70 х 46.5 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Камера | 640 х 480, денне освітлення - до 12 м |
| Частотна характеристика | 868.0 -868.6 МГц |
| Покриття | 12 м 88° |
| Швидкість детекції | 0.3 -3 м/с |
| Відстань передачі | до 4800 м |
| Імунітет до тварин | до 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 393 ₴

