Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Е) 350м

- В наявності 1 од.
- Код: 202911
2 941 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип конекторів: SC,
● Тип полірування: UPC,
● Тип волокна: ITU-T G.652 D,
● Допустиме зусилля, що розтягує: 1,0Кн,
● Мінімальний радіус вигину: не менше 20 номінальних діаметрів кабелю,
● Діаметр кабелю: 5,1±0,4 мм,
● Довжина кінців: 40 см,
● Діаметр кабелю на кінцях: 3,0±0,1 мм,
● Діапазон температур монтажу та експлуатації: -40 °С - +60 °С
● Тип полірування: UPC,
● Тип волокна: ITU-T G.652 D,
● Допустиме зусилля, що розтягує: 1,0Кн,
● Мінімальний радіус вигину: не менше 20 номінальних діаметрів кабелю,
● Діаметр кабелю: 5,1±0,4 мм,
● Довжина кінців: 40 см,
● Діаметр кабелю на кінцях: 3,0±0,1 мм,
● Діапазон температур монтажу та експлуатації: -40 °С - +60 °С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 7640 |
| Висота | 110 мм |
| Довжина в пакованні | 350 м |
| Довжина: | 450 |
| Довжина кабеля | 350м |
| Конектор | SC |
| Монтаж | Мінімальний радіус вигину: не менше 20 номінальних діаметрів кабелю |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 450 x 110 x 450 мм |
| Тип | патчкорд оптичний |
| Тип пристрою | Патч-корд оптичний |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 941 ₴

