Wi-Fi реле для розумного будинку CS-T35(CS-T35-R100-WM)

- В наявності 1 од.
- Код: 202765
399 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиочастота IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n 2,4 ГГц,
Сечение проводника от 22 до 14 AWG,
Захист пристрою від температури, захист від перевантаження, вимірювання потужності,
Условия експлуатации от -10°C до 45°C,
Источник питания 100-240 В переменного тока
Сечение проводника от 22 до 14 AWG,
Захист пристрою від температури, захист від перевантаження, вимірювання потужності,
Условия експлуатации от -10°C до 45°C,
Источник питания 100-240 В переменного тока
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 43.8 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 18.5 |
| Метод роботи | Захист пристрою від температури, захист від перевантаження, вимірювання потужності |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 95 x 90 мм |
| Розміри | 38.4 х 43.8 х 18.5 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Сумісність | Переріз провідника від 22 до 14 AWG |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Частотна характеристика | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n 2,4 ГГц |
| Ширина | 38.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

