Антенна TIRAS Technologies А6 SMA 5m

Коефіцієнт посилення GSM-сигналу 6 дБ,
Тип роз'єму SMA,
Довжина кабелю 5 м
Тип роз'єму SMA,
Довжина кабелю 5 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 240 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 270 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 50 x 270 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Сумісність | SMA |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 818 ₴

