Кабель коаксіальний з живленням 305 м RITAR B305-RG59CU + 2x0.5mm CU, 0,81 мм.CU, 64x0.12m CCA

- В наявності 4 од.
- Код: 202900
6 496 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Для внутрішньої прокладки,
● Хвильовий Опір: 75 Ом,
● Тип матеріалу кабелю: центральна жила – мідь, обплетення-біметал,
● Діаметр центральної жили: 0,81 мм,
● Конструкція екрану: 64х0.12, жовтокольоровий екран із алюмінієво-мідного дроту,
● Тип матеріалу кабелю живлення: мідь ,
● Кількість проводів кабелю живлення: 2 ,
● Перетин кабелю живлення: 0.5 мм,
● Зовнішній діаметр оболонки: 6,91 мм,
● Тип оболонки: ПВХ • Довжина кабелю: 305м
● Хвильовий Опір: 75 Ом,
● Тип матеріалу кабелю: центральна жила – мідь, обплетення-біметал,
● Діаметр центральної жили: 0,81 мм,
● Конструкція екрану: 64х0.12, жовтокольоровий екран із алюмінієво-мідного дроту,
● Тип матеріалу кабелю живлення: мідь ,
● Кількість проводів кабелю живлення: 2 ,
● Перетин кабелю живлення: 0.5 мм,
● Зовнішній діаметр оболонки: 6,91 мм,
● Тип оболонки: ПВХ • Довжина кабелю: 305м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Площа перетину | 0.81 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 16000 |
| Висота | 260 мм |
| Довжина: | 360 |
| Довжина кабеля | 305м |
| Екранування | 64х0.12 |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Оборонка | PVC |
| Переріз | 0,81 мм2 + 0.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 360 x 260 x 360 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | коаксіальний з живленням |
| Тип пристрою | Коаксіальний |
| Центральний провідник | мідь |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 496 ₴

