Бездротовий настінний перемикач Dahua DHI-ARM7012-W2(868)

- В наявності 9 од.
- Код: 202752
1 301 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WallSwitch — це вимикач живлення, який можна використовувати для дистанційного керування 100–240 В змінного струму. Вихідна клема N підключена безпосередньо до вхідний контакт живлення N і з’єднання між виходом клема L і вхідна клема L живлення керуються через відкриття і замикання вбудованого реле. Перемикач не тільки вимірює потужність споживання, але також має захист від перенапруги, перевантаження і перегрів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Протяжність | 200 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація станів | 1 для кількох статусів (парування, спілкування) |
| Вага | 45 г |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 33 мм |
| Відстань передачі | 1 200 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 19 |
| Живлення | 100-240 В AC |
| Метод роботи | 1, NO/NC (100-240 В AC, макс. 13A) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 100 x 60 мм |
| Розміри | 39 × 33 × 19 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Частотна характеристика | 868.0 MHz-868.6 MHz |
| Ширина | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 301 ₴

