Блок живлення 220VAC/12VDC U-Prox PSU 0,7

Блок живлення для приладу охоронного 220V AC/12V DC 700 mA Power jack 5,5*2,1 mm, захист від КЗ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 40 мм |
| Вихід живлення | 12В DC 700 mA |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 120 |
| Живлення | 220В AC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 120 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Сумісність | Power jack 5,5*2,1 мм |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴

