Бездротова централь системи безпеки U-Prox MP center Black

- В наявності 8 од.
- Код: 202532
5 515 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Груп охорони 30,
● Бездротових пристроїв у системі 200,
● Пристрої: 99 зон для датчиків, 16 клавіатур, 60 брелоків, 8 радіоретрансляторів, 35 виходів,
● Користувачів 60,
● Живлення 12В, 0.35 А,
● Резервування живлення акумулятор 2500 мАг, до 24 годин,
● Зв'язок: Комп'ютерна мережа Ethernet, 100 Mbit, Модем GSM/GPRS для резервування, Двосторонній шифрований зв'язок, ключ шифрування – 256 біт,
● GSM/GPRS: 850/900/1800/1900 МГц, Class 4,
● Габаритні розміри 167 х 120 х 25.4 мм
● Бездротових пристроїв у системі 200,
● Пристрої: 99 зон для датчиків, 16 клавіатур, 60 брелоків, 8 радіоретрансляторів, 35 виходів,
● Користувачів 60,
● Живлення 12В, 0.35 А,
● Резервування живлення акумулятор 2500 мАг, до 24 годин,
● Зв'язок: Комп'ютерна мережа Ethernet, 100 Mbit, Модем GSM/GPRS для резервування, Двосторонній шифрований зв'язок, ключ шифрування – 256 біт,
● GSM/GPRS: 850/900/1800/1900 МГц, Class 4,
● Габаритні розміри 167 х 120 х 25.4 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 25.4 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Розміри | 167 х 120 х 25.4 мм |
| Живлення | 12В, 0.35 А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 50 x 260 мм |
| Робоча температура | 0°C - +45°C |
| Вага брутто | 520 |
| Ethernet | 100 Mbit |
| Макс. кількість користувачів | 60 (200 пристроїв) |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, страга 100 кГц, 20 мВт макс. |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM, два приймально-передавальні пристрої з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Бездротовий брелок | 60 |
| Резервна батарея | 2500 мА•г, до 24-х годин |
| GPRS | 850/900/1800/1900 МГц, Class 4 (2 W @ 850/900 МГц), Class 1 (1 W @ 1800/1900МГц) |
| Антісаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Клавіатура | 16 |
| Кількість груп | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 515 ₴

