Бездротова сенсорна клавіатура для однієї групи U-Prox Keypad G1 Black

- В наявності
- Код: 202647
2 618 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сенсорна поверхня. Кнопки керування однією групою охорони. Ідентифікація - звичайний код та код “під примусом”. Дві літієві батареї ААА, до 2-ох років роботи. Звуковий індикатор затримки на вхід та вихід
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Вага | 75 г |
| Висота | 84.5 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 14.6 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 84.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Розміри | 84.5 x 84.5 x 14.6 мм |
| Живлення | 3В, дві AAA (LR03) лужні батареї |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 45 x 85 мм |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Вага брутто | 140 |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, страга 100 кГц, 20 мВт макс. |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Антісаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Код з примусу | остання цифра більша на 1 |
| Персональний код користувача | Довжина кода 6 цифр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 618 ₴

