Моторизований клапан із блоком управління U-Prox Valve DN20

Закриття клапана під час встановлення під охорону, відкриття – при знятті. Керування з програми. Визначення несправностей, наприклад, перешкоди блокуючого закриття клапана. Живлення 12В моторизованого клапана. Дві батареї CR123A, до 3-х років роботи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 720 |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 120 |
| Діаметр, дюйм | 3/4″ |
| Живлення, В | 12В |
| Клас захисту | IP67 |
| Максимальна температура рідини, °C | 0-100°C |
| Матеріал корпусу | Brass,304,316 |
| Матеріал кулі | Brass,304,316 |
| Матеріал штоку | Brass,304,316 |
| Обертаючий момент, Нм | 2 |
| Особливості | 868,0 … 868,6МГц, кілька каналів для резервування, відстань - до 4800 м на відкритому просторі |
| Потужність споживання, Вт | 4 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 100 x 120 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тиск, бар | 1 Mpa |
| Час спрацювання, с | 5 |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 922 ₴

