ППК Тірас Tiras Orion NOVA X (white)

влевовправо
Центр охоронної системи. Керує усіма датчиками та пристроями, приймає від них сигнали і передає на пульт моніторингу та на Ваш смартфон. Orion NOVA X ідеально підходить для ситуацій, коли ремонт вже зроблений, а дротами на стінах і стелі не хочеться псувати інтер'єр. 64 бездротових пристроїв достатньо, щоб забезпечити охорону великому будинку, магазину чи навіть офісу. Orion NOVA X може працювати як в пультовому, так і в автономному варіанті охорони. Протоколи обміну, що підтримується Orion NOVA X: NOVA, для роботи з ПЦС “MISTO Security Platform”, Sur-Gard, для роботи з будь-якими ПЦС, що підтримують даний протокол. Робота з мобільним застосунком Control NOVA II доступна незалежно від варіанту охорони.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 170 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 34 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPRS | 2G (GSM) 2SIM |
| Wi-Fi | 2400-2483.5 МГц |
| Бездротовий брелок | до 32, до 4 клавіатур |
| Бездротові сирени | до 4 |
| Вага брутто | 500 |
| Відстань передачі | до 3000 м |
| Живлення | 220 В |
| Кількість груп | 16 |
| Макс. кількість користувачів | 32 |
| Метод роботи | до 64 бездротових пристроїв |
| Резервна батарея | Літій-іонна АКБ 2600 мA·г |
| Робоча температура | -10°C - +40°C, IP30 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 70 x 190 мм |
| Розміри | 170х170х34 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 035 ₴







