Кабель для камер відеоспостереження до 5МР AHD / CVI / TVI / CVBS Ritar BNC + DC 15m

- В наявності 5 од.
- Код: 202500
260 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель камер відеоспостереження Ritar BNC+DC - комбінований кабель для підключення камер відеоспостереження до пристроїв запису. Забезпечує живлення, а також передає відео без втрати якості (до 5 мегапікселів) на пристрій відображення. Довжина кабелю – 15 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 320 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 120 |
| Довжина кабеля | 15 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 50 x 120 мм |
| Стандарти | до 5 MP |
| Тип пристрою | Кабелі для живлення |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

