Бездротовий точковий магнітоконтактний сповіщувач Tiras X-Shift black

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 202608
1 432 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
X-Shift - бездротовий сповіщувач відкриття. Виявляє відкриття цифрового сенсора магнітного поля. Сумісний з ППК серії Orion NOVA II, при установці модуля інтеграції бездротових компонентів M-X в універсальний слот ППК. Вертикальне чи горизонтальне розміщення сповіщувача з магнітом. Розміщення магніту праворуч або ліворуч від сповіщувача. Додатково оснащений роз'ємом для підключення дротового сповіщувача відкриття. Швидкий монтаж за допомогою кронштейна, що кріпиться на шурупи. Тампер на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни. Відповідає вимогам європейського стандарту ДСТУ EN50131, має клас безпеки Grade 2. Середня тривалість роботи від батареї 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Висота | 89 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 20 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Магнітоконтактний |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Відстань передачі | до 3000 м |
| Особливості | Максимальна відстань між магнітом та сповіщувачем на металевій поверхні 4 мм, Максимальна відстань між магнітом та сповіщувачем на неметалевій поверхні 15 мм |
| Робоча температура | -10 °C до +40 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 90 мм |
| Розміри | 20х89х20 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 432 ₴



