Додатковий брелок-передавач для U1-HSL
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elmes Electronic |
| Країна виробник | Польща |
| Загальні | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 33 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Живлення | 9 В |
| Компанія-виробник | Elmes Electronic |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 50 x 50 мм |
| Розміри | 113х33х21 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Частотна характеристика | 433.92 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴


