Призначений для підключення по 2 - х провідного шлейфу сповіщувача пожежного димового лінійного « АРТОН -ДЛ » до чотирипровідним охоронно- пожежним приладам (ППК) , а також до пожежних ППК зі знакозмінним живленням шлейфу сигналізації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Живлення | 10.2 -13.8 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 20 x 60 мм |
| Розміри, мм | 70x70x30 мм |
| Споживання | 25 -40мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴


