Брелок Elmes Electronic CH-4HT

Бездротовий одноканальний брелок CH4HT від бренду Elmes Electronic. Робоча частота 433,92 МГц, потужність <,5 мВт, батарея GP23A 12В, 50х39х14 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elmes Electronic |
| Країна виробник | Польща |
| Загальні | |
| Висота | 73 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Живлення | GP23A 12В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 46 x 73 x 24 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Бездротовий одноканальний брелок |
| Частотна характеристика | 433,92 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴

