Радіокомплект Elmes Electronic U1HSL

Призначений для радіокерування системами охоронної сигналізації для встановлення затримки входу, постановки / зняття з охорони і контролю доступу. Алгоритм кодування KEELOQ® з динамічним кодом забезпечує високий рівень захисту сигналів.Робоча частота: 433.92 мГц, Макс. радіус дії: 250 м, Високозахищений алгоритм кодування KEELOQ, Ємність пам'яті: 112 передавачів (20 в одному з робочих режимів)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elmes Electronic |
| Країна виробник | Польща |
| Загальні | |
| Висота | 73 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 24 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Число каналів | 1 |
| Пам'ять | 112 передавачів (20 в одному з робочих режимів) |
| Радіус дії | 250 м |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 46 x 73 x 24 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | радіокерування системами охоронної сигналізації |
| Частотна характеристика | 433.92 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 637 ₴

