Модуль підключення дротового охоронного обладнання U-Prox Multiplexer

влевовправо
- В наявності
- Код: 202715
4 474 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
U-Prox Multiplexer — бездротовий модуль, призначений для підключення дротового охоронного обладнання (датчиків, ІЧ-бар'єрів, детекторів газу, дротових сирен тощо) до бездротового центру охорони U-Prox. Має виходи для живлення датчиків та вбудовані акумулятори Li-Ion для резервування живлення. Пристрій підключається до центру охорони та налаштовується за допомогою мобільного додатка U-Prox Installer.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Робоча частота | 6 МГц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 660 |
| Висота | 120 мм |
| Вихід живлення | 2 виходи AUX та SWA |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 38 |
| Живлення | 10,8 -13,8В |
| Метод роботи | бездротовий модуль |
| Провідні зони | 8 (Z1 - Z8) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 50 x 260 мм |
| Розміри | 167 х 120 х 38 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип живлення | дві батареї 2500 мАг, до 10 годин (при умові 8 дротових детекторів, по 15 мА кожен) |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
| Ширина | 167 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 474 ₴




