Бездротовий оповіщувач задимлення U-Prox Smoke

Світлове і звукове сповіщення. Включення тривоги на всіх сигналізаторах системи при спрацьовуванні хоча б одного з них. Елементи живлення – дві батареї AAA до 5-ти років роботи. Простий і зручний монтаж, надійне кріплення. 868,0 - 868,6МГц, дальність – до 4800 м на відкритому просторі, кілька каналів для резервування. Габаритні розміри – Ø 80 х 45 мм. Діапазон робочих температур від 0°С до +65°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Розміри | Ø 80 х 45 мм |
| Живлення | 3В, дві AAA |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 50 x 125 мм |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Вага брутто | 140 |
| Метод роботи | світлозвукове оповіщення |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
| Термін роботи батареї | 3 роки |
| Покриття | 0,08 -0,12 дБ/м |
| Відстань передачі | до 4800 м |
| Антісаботаж | Підтримує |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 396 ₴

