Бездротова вулична сирена U-Prox Siren Outdoor

Бездротова сирена, призначена для встановлення назовні приміщень. Елементи живлення – чотири батареї CR123A, до 5-ти років роботи. Підключення зовнішнього блока живлення 12В. 868,0 - 868,6МГц, дальність – до 4800 м на відкритому просторі, кілька каналів для резервування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 640 г |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 38 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Розміри | 167 х 120 х 38 мм |
| Живлення | чотири батареї CR123A, підключення зовнішнього блока живлення 12В |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 45 x 185 мм |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Вага брутто | 480 |
| Індикація станів | Підтримує |
| Рівень гучності звуку | 113 дБ |
| Час звучання тривоги | 300 спрацювань по 2 хвилини від батареї |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 304 ₴

