Бездротова внутрішня сирена U-Prox Siren

Сирена для внутрішніх приміщень. Має контакти для підключення зовнішнього індикатора підтвердження постановки і геркона. Елементи живлення – дві батареї CR123A, до 5-ти років роботи. 868,0 … 868,6МГц, дальність – до 4800 м на відкритому просторі, кілька каналів для резервування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 134 г |
| Висота | 84.5 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 24.3 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 84.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Розміри | 84.5 x 84.5 x 24.3 мм |
| Живлення | 3В, дві CR123A літієві батареї |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 84 x 840 x 25 мм |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Вага брутто | 600 |
| Антісаботаж | Підтримує |
| Індикація станів | Підтримує |
| Рівень гучності звуку | 85 дБ |
| Роз'єм для підключення зовнішнього світлодіода | Підтримує |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 086 ₴

