Бездротовий оповіщувач руху U-Prox PIR Outdoor

В разі прихованої протидії, яка впливає на нормальну роботу U-Prox PIR Outdoor – охоронний датчик обов’язково зреагує і сповістить центральний охоронний пристрій про саботаж, тривожна інформація миттєво буде передана на центральний пульт охорони та на телефон власнику. Датчик оснащений тампером, має шифрований протокол та унікальний серійний номер, що унеможливлює підміну та інтелектуальний саботаж, систему детектування саботажу радіосигналу, та систему антимаскінгу. Датчик руху U-Prox PIR Outdoor може використовуватися, як усередині приміщень так і ззовні. Прилад здатен працювати в автономному режимі при температурі від -20°C до +55°C, стійкий до УФ, може працювати при вологості повітря — 100%. Відповідно до міжнародних стандартів має ступінь захищеності електрообладнання від проникнення пилу та води – IP 55.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 62.5 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Розміри | 180 x 70 x 62.5 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 80 x 195 мм |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Вага брутто | 340 |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
| Термін роботи батареї | до 5 років |
| Покриття | 3 -15 м 90° |
| Швидкість детекції | 0.2 -5 м/с |
| Відстань передачі | до 4800 м |
| Імунітет до тварин | 20 кг |
| Антісаботаж | Підтримує |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 994 ₴

