Бездротова сенсорна клавіатура Тірас TIras X-Pad

влевовправо
X-Pad – бездротова сенсорна клавіатура. Використовується для управління охоронними системами на базі Orion NOVA II. Сумісна з ППК серії Orion NOVA II, при установці модуля інтеграції бездротових компонентів M-X в універсальний слот ППК. 8 індикаторів зон. 6 системних індикаторів, які відбивають стан системи (охорона, несправності, тривоги). Тампер на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни. Відповідає вимогам європейського стандарту ДСТУ EN50131 та має клас безпеки Grade 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 160 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антісаботаж | підтримує |
| Вага брутто | 150 |
| Відстань передачі | до 3000 м |
| Живлення | ААА (4шт.) |
| Зони | 8 |
| Метод роботи | сенсорна панель |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 88 x 19 мм |
| Розміри | 88х160х19 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 366 ₴





