Модуль інтеграції Тірас Tiras M-X (Orion NOVA II)

влевовправо
M-X - модуль інтеграції бездротових компонентів ″X-Motion″, ″X-Shift″, ″X-Pad″, ″X-Key″ та ін. до дротових охоронних систем на базі ″Orion NOVA II″. Встановлюється універсальний слот ППК. Підтримка до 64 бездротових компонентів (всього). Можливість підключення до 32 брелків X-Key та до 4 клавіатур X-Pad. Сумісний із ППК серії «Orion NOVA II».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Протяжність | 3000 м |
| Робоча частота | 6 МГц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 150 |
| Висота | 88 мм |
| Відстань передачі | до 3000 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 19 |
| Підключення | Максимальна кількість підключених пристроїв: 64 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 88 x 19 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 314 ₴


