Клавіатура Tiras K-PAD8 (white)

влевовправо
Сенсорна світлодіодна клавіатура для керування охоронною системою на базі Orion NOVA II. 8 індикаторів зон, Сенсорне клавішне поле, 2 власні зони, 1 транзисторний вихід, Вбудований інтерфейс Touch Memory, Підключення до ППК системної шини RS-485 з довжиною лінії до 1000 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 160 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори | зон / груп: 8 |
| Вага брутто | 150 |
| Живлення | 9,3 -15,2 В 55 мА |
| Метод роботи | Підключення до ППК системної шини RS-485 з довжиною лінії до 1000 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 88 x 19 мм |
| Розміри | 88х160х19 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 596 ₴





