Адресний пожежний оповіщувач тепла Тірас Tiras СПТ-А

влевовправо
Сповіщувач пожежний тепловий точковий СПТ-А призначений для виявлення пожежі за перевищеним порогом температури в середовищі, що охороняється. 2-ох провідне підключення, Відповідність класам А1/А1R, A2/A2R, B/B2, Оптична індикація працездатності сповіщувача у черговому режимі та в режимі «пожежа», можливість підключення ВПОС (виносного пристрою оптичної сигналізації), Конструкція корпусу забезпечує зручний монтаж та обслуговування, Виготовлено з якісного та міцного ABS-пластику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Живлення | 18 В -28 В |
| Можливості використання | Діапазон статичної температури спрацьовування, ° C: клас А1: 54 -65, клас А2: 54 -65, клас В:69 -85, |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 60 x 100 мм |
| Розміри | Діаметр: 101 мм, Висота: 56 мм. |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴


