Адресний пристрій розширення Тірас Tiras АПР

Пристрій розширення АПР на один кільцевий адресний або на два адресних радіальних шлейфи. Чотири виходи «оповіщення», Чотири програмовані виходи типу «відкритий колектор», Входи контролю зовнішнього джерела питания, Можливість віддалення від ППКП ″Тірас-А″ на відстань 1000 м (2000 м при використанні АМ-2), Максимальна кількість у системі – до 16 шт, Підключення до ППКП ″Тірас-А″ по системній шині RS 485, Живлення від зовнішнього джерела живлення (ППКП ″Тірас-А″, БЖ1230), Корпусне виконання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1020 |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 300 |
| Живлення | 10,0 В -14,0 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 235 x 90 x 300 мм |
| Споживання | 0,25 А |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 437 ₴

