Адресний модуль розширення Тірас Tiras АМР

Модуль АМР розширення на один адресний кільцевий або два адресних радіальних шлейфи. Чотири виходи «оповіщення», Чотири програмовані виходи типу «відкритий колектор», Входи контролю зовнішнього джерела живлення, Можливість віддалення від ППКП ″Тірас-А″ на відстань 1000 м (2000 при використанні АМ-2) Максимальна кількість у системі: до 12 шт, Підключення до ППКП ″Тірас-А″ по системній шині, Живлення від зовнішнього джерела живлення (ППКП ″Тірас-А″, БЖ1230, БЖ1220), Розміщення в корпусі ППКП «Тірас-А» (до 2 шт).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 300 |
| Живлення | 10,0 В -14,0 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 35 x 300 мм |
| Споживання | 0,25 А |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 676 ₴

