Розширювач адресних інтерфейсів Тірас Tiras M-LOOP

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 202692
2 145 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
M-LOOP - адресний модуль, призначений для збільшення кількості адресних інтерфейсів в системі Tiras PRIME A. Встановлюється в універсальний слот модуля AM-MULTI+, та додає в систему один адресний інтерфейс на 250 пристроїв. Встановлення в універсальний слот AM-MULTI+, Додає один адресний інтерфейс на 250 пристроїв, Кільцева чи радіальна топологія, Живлення від AM-MULTI+.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Вага, г | 120 |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 26 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 90 мм |
| Розміри, мм | 64х22x26 |
| Споживання | 18 мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴


