Адресний модуль для збільшення входів/релейних виходів Тірас Tiras AM-OUT1R+

- В наявності 1 од.
- Код: 202696
1 920 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій призначений для збільшення кількості входів і виходів СПСА. Пристрій випускають в пластмасовому корпусі. Конструкція пристрою виконана відповідно до вимог системи управління якістю, що містить набір правил проектування всіх його елементів. Всі компоненти пристрою було обрано за цільовим призначенням та умови їх експлуатування відповідають умовам довкілля поза корпусом відповідно до класу 3к5 ІЕС 60721-3-3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Вага, г | 100 |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Живлення | 20 -25В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 50 x 130 мм |
| Розміри, мм | 100х100х30 |
| Споживання | 0,35/0,60 мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴

