AM-IN4 - адресний модуль, призначений для збільшення кількості входів в системі Tiras PRIME A. Додає чотири універсальні входи для контролю стану протипожежної автоматики. 4 універсальні входи, Вбудований ізолятор короткого замикання, Світлодіодна індикація режимів роботи та стану пристрою, Живлення від адресного інтерфейсу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 120 |
| Вага, г | 95 |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Компанія-виробник | Tiras |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 45 x 120 мм |
| Розміри, мм | 100 х 100 х 30 |
| Споживання | 0,35 мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 669 ₴


