Адресний модуль для підключення пристроїв управління Тірас Tiras AM-CONVERTER

- В наявності 5 од.
- Код: 202707
1 094 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AM-Converter – адресний модуль, призначений для підключення пристрою управління пожежогасінням та модуля розширення релених виходів M-OUT8R, в систему Tiras PRIME A . Пристрій забезпечує гальванічну розв’язку між ППКП «Tiras PRIME A» та ПУіЗ «Tiras 1X». Встановлюється в корпус ПУіЗ та M-OUT8R підключається в адресний інтерфейс. Оснащений ізолятором короткого замикання. підключення неадресного пристрою управління пожежогасіння ПУіЗ «Tiras 1X» та модуля M-OUT8R, вбудований ізолятор короткого замикання, живлення від адресного інтерфейсу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Вага, г | 15 |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 21 |
| Живлення | 20-25 В 0,38 мА |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 90 мм |
| Розміри, мм | 40 х 60 х 21 |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 094 ₴

