Модуль кільцевого інтерфейсу Тірас Tiras МКІ

Модуль кільцевого інтерфейсу МКІ підвищує надійність лінії зв’язку RS-485 між компонентами пожежної сигналізації та дозволяє покращити топологію системи на базі ППКП «Тірас-16.128П». Реалізація функції ізолятора короткого замикання лінії зв’язку RS-485 при використанні у системі пожежної сигналізації на базі ППКП «Тірас-16.128П», Реалізація додаткового інтерфейсу RS-485 для ППКП «Тірас-4П/8П/16П», що дозволяє виконувати відгалуження від основної лінії зв’язку (економія кабельної продукції), Можливість збільшення довжини лінії зв’язку RS-485 до 1000 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 18 |
| Додаткові характеристики | Реалізація додаткового інтерфейсу RS-485 для ППКП «Тірас-4П/8П/16П», що дозволяє виконувати відгалуження від основної лінії зв’язку (економія кабельної продукції), |
| Живлення | 9 В -15 В, 10 мА |
| Особливості | Реалізація функції ізолятора короткого замикання лінії зв’язку RS-485 при використанні у системі пожежної сигналізації на базі ППКП «Тірас-16.128П», |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 90 мм |
| Розміри, мм | 65х 48х18 |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 427 ₴

