Ethernet-модуль Тірас Tiras M-NET.2

влевовправо
Модуль M-NET.2 дає можливість використовувати мережу Ethernet як лінію зв'язку між приладами пожежної сигналізації, що особливо актуально для великих, територіально розподілених об'єктів. Забезпечення зв'язку між ППКП «Тірас-16.128П» та приладами розширення: «Тірас-4П», «Тірас-8П», «Тірас-16П», ПУіЗ «Тірас-1» по локальній мережі Ethernet, Підключення адресної системи пожежної сигналізації «Тірас-8П» -А» до персонального комп'ютера для організації пожежного моніторингу на базі ПЗ «Монітор-А»,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Вага, г | 100 |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 35 |
| Живлення | 10,5 В -29 В |
| Метод роботи | Зв'язок між ППКП «Тірас-16.128П» та приладами розширення: «Тірас-4П», «Тірас-8П», «Тірас-16П», ПУіЗ «Тірас-1» |
| Пропускна спроможність | 100 Мбіт/с |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 90 мм |
| Розміри, мм | 55х70х35 |
| Споживання | 80 мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴


