Панель керування та індикації Тірас ПКІ ″Tiras″

влевовправо
ПКІ ″Тірас″ призначена для віддаленого контролю та індикації стану ППКП за допомогою світлових індикаторів та дисплею. Великий LCD-дисплей ємністю 160 символів, Робота з ППКП серії ″Тірас-П″(за винятком ППКП «Тірас-16.128П»), ″Тірас-П.1″, ПУіЗ ″Тірас-1″, M-OU8R, Можливість керування ППКП та пристроями системи: скидання тривог, вимкнення оповіщення та зон, Підключення до приладів за допомогою інтерфейсу RS-485, Ведення журналу на 255 події, Повноцінне виконання вимог ДБН-В2.5-56-2010 в частині обладнання пожежного посту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4000 |
| Вага, г | 1000 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 52 |
| Живлення | 9,5 В -14,5 В |
| Клас захисту | ІР30 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 498 x 462 x 91 мм |
| Розміри, мм | 270х200х52 |
| Споживання | 30 мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 927 ₴



