Модуль розширення виходів Тірас Tiras M-OUT4R

влевовправо
Модуль «M-OUT4R» призначений для розширення системи пожежної сигналізації на базі ППКП серії «Tiras PRIME» на чотири релейні виходи. 4 релейних програмованих виходу з перекидним контактом, Встановлення на базову плату ППК.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Вага, г | 500 |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 90 мм |
| Розміри, мм | 60х60х30 |
| Споживання | Струм модуля, режим активації (все реле): 70 мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115 ₴


