Прилад приймально-контрольний пожежний Тірас Tiras PRIME 8L

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 202687
11 264 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ППКП ″TIRAS PRIME 8L″ - найбільш функціональний прилад серії ″Tiras PRIME″. Головна відмінність даного приладу від звичайних ППКП цієї серії – це здатність до розширення базової кількості зон. Система, побудована на базі ППКП Tiras PRIME 8L здатна розширюватися з 8 до 20 зон пожежної сигналізації завдяки модулю M-Z(f), який встановлюється на плату ППКП і додає в систему 12 додаткових зон. Це дозволяє застосовувати ППКП «Tiras PRIME 8L» для побудови системи пожежної безпеки на об'єктах середнього розміру: магазини, офіси, складські приміщення тощо. 8 базових зон пожежної сигналізації з можливістю розширення до 20 зон із використанням модуля M-Z(f), Три типи верифікації спрацьовування, 2 програмованих релейних виходу, 2 керовані виходи «Оповіщення», Виходи ″Пожежа″, ″Несправність″.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 370 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 96 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси для зовнішніх пристроїв | RS-485: 1 шина |
| Вага | 4000 г |
| Вага брутто | 4000 |
| Входи/виходи | 2 виходи «оповіщення», 2 програмованих релейних виходу, Виходи «Пожежа» та «Несправність» |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IР30 |
| Кількість зон | 8 |
| Кількість оповіщувачів в зоні | 32 |
| Модулі розширення | M-Z (f), M-OUT4R, M-OUT8R |
| Напруга в зоні/шлейфі | 24 В |
| Особливості | Верифікації типу А, В та С у зонах (відповідно EN54-2), Журнал подій на 1000 записів, Годинник реального часу, Режим ″День-Ніч″, Сценарії роботи виходів, USB-підключення, SMS-повідомлення, Інтелектуальний зарядний пристрій, Потужний імпульсний джерело жив |
| Програмне забезпечення | tLoader / ОС - WindowsXP / 7/8/10, Android (з OTG) |
| Резервне живлення | 2 свинцево-кислотні акумулятори 12 В на 7 або 12 А•год |
| Робоча температура | -5 °C — +40 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 498 x 462 x 91 мм |
| Розміри | 350х370х96 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Пожежні централі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 264 ₴




