Повторювач Dahua DHI-ARA43-W2(868)

влевовправо
Повторювач сигналізації – це бездротовий ретранслятор, який розширює діапазон зв'язку між концентратором сигналізації та іншими аксесуарами, і пересилає повідомлення, отримані від аксесуара, до концентратора. Це забезпечує вторинний шлях зв'язку для аксесуарів, покращуючи загальну стабільність і надійність бездротового зв'язку система безпеки. Ви можете використовувати програму DMSS, щоб вручну вибрати шлях або дозволити системі автоматично вибрати один для них.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Протяжність | 1600 м |
| Робоча частота | 6 МГц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація станів | підтримує |
| Антісаботаж | Підтримує |
| Вага | 320 г |
| Вага брутто | 700 |
| Висота | 163 мм |
| Відстань передачі | до 1600 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 32 |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Підключення | 32 × бездротові периферійні пристрої |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190x90x220 мм |
| Розміри | 163 × 163 × 32 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
| Ширина | 163 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 587 ₴


