Брелок для керування режимами охорони Тірас Tiras X-Key

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 202656
821 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісний з ППК серії Orion NOVA II, при установці модуля інтеграції бездротових компонентів M-X в універсальний слот ППК. Кнопки брелока: ″Зняття з охорони″, ″Постановка під охорону″, ″Я вдома″, ″Тривожна кнопка″, Можливість використання брелока як стаціонарної тривожної кнопки, коли всі 4 кнопки працюють як тривожна. Має захист від хибних натискань. Підтвердження виконання команди світлодіодним індикатором. Відповідає вимогам європейського стандарту ДСТУ EN50131, має клас безпеки Grade 2. Середня тривалість роботи від батареї 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 63 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 12 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 14 |
| Відстань передачі | до 1200 м |
| Живлення | CR2032 |
| Кількість кнопок | 4 |
| Метод роботи | кнопки |
| Робоча температура | -10 °C до +40 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 37 x 90 мм |
| Розміри | 36х63х12 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821 ₴




