Multi IO передавач DS-PM1-I16O2-WE

DS-PM1-I16O2 – сучасний передавач, призначений для вдосконалення системи безпеки в будинках, офісах та на об'єктах з автоматизованою охороною, без необхідності заміни наявного обладнання. Передбачає підключення дротових датчиків, які не підтримують дистанційну передачу. Дозволяє інтегрувати їх у ефективну сигналізацію AXPRO, що використовує нову техніку Hikvision. Можливе з'єднання з продукцією інших виробників. Multi IO трансмітер уможливить відправку сигналу на 1100 метрів, перевівши його на єдину частоту 868МГц. DS-PM-I16O2 підтримує стандарти NO/NC. Має 16 входів. Зокрема, працює з сповіщувачами руху, сканерами та пожежними детекторами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Протяжність | 1100 м |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антісаботаж | підтримує |
| Вага | 975 г |
| Вага брутто | 1400 |
| Висота | 199 мм |
| Виходи тривоги | 2 |
| Вихід живлення | 2 (12 В, 1A) |
| Відстань передачі | 1100 м |
| Довжина: | 86.4 |
| Живлення | 100-240 В AC,30 Вт |
| Підключення | 1k 2.2k 4.7k 8.2k NO/NC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 280 x 300 мм |
| Розміри | 261 × 199 × 86.4 мм |
| Тип живлення | Сумісність з 12 В 7 А • год |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Тривожні входи | 16 |
| Частотна характеристика | 868 МГц |
| Ширина | 261 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴

