Монтажне кільце для серій СПД, СП-2, СПТ, ИПД, ИП-2, ИПТ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 150 |
| Метод роботи | для серій СПД, СП-2, СПТ, ИПД, ИП-2, ИПТ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 50 x 150 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴


